درباره شرکت بازرگانی پیروزنام

شرکت بازرگانی پیروزنام در سال ۱۳۷۰ با  تأمین تخصصی کالا، مدیریت، مشاوره، سرمایه‌گذاری و مشارکت در صنایع فولاد،نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، آب و انرژی تأسیس شد. این شرکت، با بهره‌گیری از  توانمندی‌های خود از جمله خلاقیت، دید هوشمندانه، مدیریت کارآمد و اثربخش، دانش فنی و مهندسی به‌روز، توان مالی و اعتباری قوی، نقش بسیار مهمی را در حوزهٔ صنعتی به عنوان یک شرکت پیشرو ایفا می‌نماید.

شرکت بازرگانی پیروزنام، با توجه به توسعه پایدار و رشد سازمان، با تدوین چشم‌انداز 10 ساله و اعتماد به استانداردهای علمی و رعایت اصول مهندسی، به همراه همکاری فعّال با بهترین مشاوران، کارفرمایان، پیمانکاران و تولیدکنندگان داخلی و خارجی، توانسته خدمات با کیفیت و نوآوری در زمینه تأمین محصولات و تجهیزات فولاد، نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی، آب و انرژی ارائه دهد. علاوه بر این، دارای توانایی مدیریت پروژه، سرمایه‌گذاری و مشاوره در این حوزه در سطح بالا می‌باشد.

"تعهد و مسئولیت" برای شرکت بازرگانی پیروزنام به عنوان مهم‌ترین ارزش ، موجب رشد و پیشرفت چشم‌گیر این شرکت در سال‌های اخیر شده است.

در حال حاضر، شرکت بازرگانی پیروزنام تقریباً با همهٔ کارفرمایان بزرگ دولتی همکاری داشته و با ده‌ها تولیدکننده توانمند داخلی و خارجی در ارتباط نزدیک قرار دارد.

شرکت بازرگانی پیروزنام دارای کامل‌ترین سوابق، به‌ویژه در زمینه تامین تجهیزات صنعتی با  شرکت فولاد مبارکه و پتروشیمی  و شرکت‌های تابعه، از ادامهٔ راه خود با رشد و توسعه بهره‌مند خواهد شد.

برخی از ویژگی‌های ما

از ویژگی‌هایی که ما را از دیگران متمایز میسازد میتوان به موارد روبرو اشاره کرد:

ما عاشق کارمان هستیم

تیم بازرگانی و فروش شرکت پیروز نام بصورت شبانه روزی در راستای تامین نیازهای مشتریان و صنایع کشور کوشا هستند.

نحوه کار ما

شرکت پیروزنام با روش ها نوین بازرگانی اقدام به ارائه خدمات و تامین مواد اولیه صنایع و همچنین سرمایه گذاری در زمینه های مختلف می باشد.