بخشنامه‌های گمرک جمهوری اسلامی ایران

برگزاری اولین میز خدمت دفتر واردات در گمرکات اجرایی

با هدف تسهیل امور خدمت گیرندگان و رسیدگی میدانی به مشکلات فعالان اقتصادی انجام شد

برگزاری اولین میز خدمت دفتر واردات در گمرکات اجرایی
 
اولین میز خدمت دفتر واردات گمرک با هدف تسهیل امور خدمت گیرندگان و رسیدگی میدانی به مشکلات فعالان اقتصادی در گمرکات اجرایی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی گمرک ایران، علیرضا صدری خواه مدیر کل دفتر واردات گمرک به همراه معاونین و کارشناسان این دفتر با حضور در محل گمرک تهران به صورت میدانی به درخواست ها و امور مرتبط با خدمت گیرندگان در حوزه واردات رسیدگی کردند.
 
براساس این گزارش، در راستای تاکیدات دکتر رضوانی فر معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران و در جهت تسهیل تجارت و همچنین تبیین بخشنامه های صادره، بررسی و رسیدگی میدانی به مشکلات گمرکات اجرایی همزمان با ایام پایانی سال در دستور کار دفتر واردات قرار گرفت.
 
بنابراین گزارش، در اولین دور از رسیدگی به درخواست های مراجعه کنندگان به گمرکات اجرایی، مدیرکل، معاونین و کارشناسان دفتر واردات گمرک در محل گمرک تهران حضور یافتند و با برگزاری میز خدمت و بررسی درخواست ها، به سوالات خدمت گیرندگان و کارشناسان گمرک تهران پاسخ گفتند.
 
این گزارش حاکیست، همچنین مسئولان دفتر واردات با حضور در جمع تجار، کارگزاران و‌ مراجعین‌ گمرک تهران ضمن بررسی مستقیم مشکلات و پرسش های مطرح شده در حوزه واردات به درخواست های مرتبط با دفتر واردات در حضور امید جهانخواه سرپرست گمرک تهران و معاونین آن گمرک رسیدگی شد.
 
این گزارش می افزاید: با توجه به تاکید معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران و اهمیت حوزه واردات، رسیدگی به مشکلات فعالان اقتصادی به صورت میدانی و با برگزاری میز خدمت در گمرکات دیگر نیز در دستور کار دفتر واردات قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *