آخرین اخبار و اطلاعات روز

زر بات، رباتی برای خرید و دریافت آنی طلا

 

زر بات، ربات هوشمند خرید طلا یک‌سری کارکردهای عملیاتی برای خرید طلا و یک‌سری کارکردهای تعاملی برای ارتباط با مشتری برای خرید دارد.

به گزارش پیوست، در پانزدهمین دوره نمایشگاه طلا و جواهر شرکت آنی زر از محصولات خود یعنی زر بات، آنی بانک و غیره رونمایی کرد. این ربات می‌تواند برای هر مجموعه با هر کارکردی انحصاری شود.

زر بات
زر بات

دستگاه زر بات برای این نمایشگاه پیاده‌سازی شده است. این ربات یک‌سری کارکردهای عملیاتی برای خرید طلا و یک‌سری کارکردهای دیگر برای تعامل با مشتری دارد. این ربات می‌تواند به سوالات مشتری در خصوص محصولی که در آن عملیاتی شده است، پاسخ بدهد.

زر ربات می‌تواند خودش را به مشتری معرفی کند و به مراجعه‌کننده توضیح دهد که چه خدمتی می‌تواند به فرد مراجعه‌کننده بدهد. در این ربات یک‌سری سوال و جواب درون‌سپاری شده است؛ مثلا سوالاتی مثل قیمت روز طلا، شرایط خرید و فروش طلا و غیره.

این ربات می‌تواند برای هر کسب‌وکار و مجموعه‌ای به‌صورت انحصاری طراحی شود و آنچه فرد بخواهد در آن وجود داشته باشد.

به گفته عسل اسماعیلی، مدیر پروژه این محصول، درحال حاضر زر بات با این اپلیکیشن جایی فعالیت نمی‌کند از این ربات برای ارائه کارت هدیه آنی در بانک ملی استفاده می‌شود. همچنین مراجعه‌کننده می‌تواند چهار عمل اصلی را با این ربات انجام دهد. این ربات می‌تواند فرایند خرید طلا را برای مشتری به‌صورت آنی انجام دهد.در نمایشگاه کتاب مراجعه‌کنندگان به‌صورت هوشمند از  این طریق کتاب می‌خرند، زیرا هوش مصنوعی به‌صورت کامل روی این ربات پیاده شده است.

همچنین این ربات قابلیت مسیریابی نیز دارد، یعنی می‌تواند مشتری را به محل مورد نظر برساند. 

آنی زر دستگاه احراز هویت را تحت عنوان  SLS5، در این نمایشگاه ارائه کرد. این دستگاه احراز هویت برای خریدهای بالای ۱۰۰ میلیون تومان است که از طریق ساتنا-پایا عملیات پرداخت را انجام می‌دهد.

به گفته اسماعیلی، این دستگاه می‌تواند برای طلافروشی‌ها و هر بخش دیگری استفاده شود و انحصاری شود. این محصول مثل اپلیکیشن و سایت عمل می‌کند. شرکت بخش نرم‌افزاری آنی زر، دیتابیس را از فروشنده دریافت می‌کند و نرم‌افزار را طبق نیاز مشتری می‌نویسد. به دلیل اینکه این محصول کارت ملی را دریافت می‌‌کند فرایند احراز هویت خیلی ساده‌تر می‌شود و برای قراردادهای بزرگ مثل معامله خانه و ماشین هم استفاده می‌شود.

منبع: ماهنامه پیوست

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *